Ameerika korporatsioon Amazon on suurimaks e-kaubanduse valdkonnas, mille mastaabid ja populaarsus kasvavad päevast päeva. Meie firma spetsialiseerub kauba toimetamisel Amazon platvormidele Euroopas, Inglismaal  ja isegi Ameerikas ning pakub klientidele kaupade ettevalmistamise, töötluse ja Amazon ladudesse saatmise teenuste täiskompleksi.

Amazon – maailma suurim e-kaubanduse platvorm enam kui 310 miljoni aktiivse kliendiga. Amazon pakub kaupade säilitamise, pakendamise ja toimetamise  e-platvormi – Fulfillment by Amazon (FBA). Samuti võib müüja kõige sellega tegelda iseseisvalt – programmi Fulfillment by Merchant (FBM) raames.

Koostöö Amazon programmis näeb ette, et faktiliselt müüja kaubakäibes ei osale – ta ei pakenda, ei hoida, ei korralda saatmist ja kättetoimetamist. Saatmist tootjalt Amazon ladudesse korraldab tootja ise. Kauba töötlemine ja toimetamine Amazon ladudesse on firma jaoks väga ressursikulukas, tuleb järgida olematul hulgal reegleid ja tingimusi, samal ajal hoolikalt nende täitmist järgides, seda nii omalt poolt, kui partnerite poolt. Kui vajate veoste probleemideta toimetamist Amazon ladudesse, on valik Gold Solution kasuks igati suurepärane lahendus.  Selle teenuse raames oleme valmis pakkuma:

  • Kauba komplekteerimist meie laos vastavalt Amazon nõuetele
  • kauba sisestamist ja jälgimist Seller Central süsteemis
  • Kauba transportimise Euroopas, Inglismaal ja Ameerikas asuvatesse Amazon ladudesse vastavalt Amazon kauba toimetamise tingimustele
  • Kauba toimetamisel Ameerikasse või Inglismaale võime samuti pakkuda kauba tollivormistust.

Meid valides saate:

  • transpordikulude optimeerimise
  • parema kättetoimetamise kvaliteedi ja tähtaegade kärpimise
  • tuge tekkivate küsimuste ja probleemide lahendamisel režiimis 24/7
  • optimaalsema tarnevariandi valiku kauba eripära arvestades

Firmas Gold Solution töötavad spetsialistid, kellel on kaupade Amazon ladudesse toimetamisega seotud kogemus ning kes osutavad kauba kvaliteetse kohaleviimist Amazon platvormi. Gold Solution – kuldne lahendus nendele, kes hindavad logistikas vastutustundlikku ja asjatudlikku lähenemist.

Võtke meiega ühendust

Kuidas broneerida kohaletoimetamise aja Amazon laos? Mis asi on Shipment ID? Mis nõuded peavad olema täidetud kauba saatmisel Amazon lattu? Kuidas vedada kauba Inglismaa Amazon ladudesse? Kes on Vendor?

Sellistele ja muudele küsimustele saame vastata, kui saadate päringu allpool oleva kontaktvormi kaudu.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right