Usaldusväärsed logistika teenused: 5 põhjust Gold Solution valida

Kas otsite ettevõtet, mis pakub kvalitetseid logistika teenuseid ülemaailmselt? Siis olete õiges kohas! Gold Solution on kuldne lahendus iga kliendi jaoks, kes otsib hoolikat ja asjatundlikku lähenemist kauba vedudel!

Miks valida meid?

Veoste vedude valdkonnas edukalt töötatud aastate jooksul kogus firma ülima kogemuse. See lubas korraldada tõrgeteta logistikasüsteemi ja tagada kliente selliste eelistega, kui:

  1. Teenuste pakkumine järgmist liiki transpordiga: maantee-, mere-, lennutranspordiga. Pakume Teile maksimaalselt sobiva variandi, lähtudes Teie veose spetsiifikast ja muudest korralduslikest momentidest.
  2. Individuaalne lähenemine: meie jaoks ei eksisteeri keerulisi tellimusi. Meie spetsialistid rakendavad kõiki oma teadmiseid ja kogemusi, et jääksite rahule oma valikuga, mille tegite meie firma kasuks. Lisaks vahetule veoste vedudele pakume laialdast kaasuvate teenuste spektrit (vt laoteenused, tollivormistus, veosekindlustus)
  3. Rõhuasetus pikaajalisele koostööle. Gold Solution – firma, mis teeb koostööd vaid usaldusväärsete partneritega, suhted kellega on läbipaistvad ja lepingus fikseeritud. Ka oma klientidega püüame sisse seada pikaajalist koostööd, mis oleks mugav mõlemale poolele. Igasse tellijasse suhtub meie firma austuse ja tähelepanuga.
  4. Mugav kommunikatsioon. Võite kasutada online-päringu vormi ja esitada meie spetsialistidele teid huvitavaid küsimusi. Samuti leiate saidi jagudes põhjaliku info meie poolt osutavatest teenustest.Meie töötaja saavad hea meelega teise küsimustele vastata ka mobiili, Skype, Telegram, Whatsup, Viber kaudu. Kontaktid saab siin näha.
  5. Garantii ja vastutus. Meie töö keerleb selle ümber, et Teie veosed jõuaksid sihtpunkti täies puutumatuses ja õigeaegselt.

Lisaks kõigele ülalloetletule ei tohiks unustada kasulikku hinnapoliitikat. Meie logistikasüsteem on välja arendatud ja lihvitud selliselt, et kliendid saaksid vedude valdkonnas neid huvitavaid teenuseid lojaalsete ja õigustatud hindadega. Gold Solution – see on koostöö protsessis väljakujunenud usaldusväärsus, vastutustunne, kasu ja mugavus.