TEENUSED

Maanteetransport

Gold Solution spetsialiseerub maanteeveo teenuste osutamisel ettevõtte asutamisest. Igaühele valime ideaalse veose kohaletoimetamise viisi, arvestades seejuures kauba mõõtmeid ja spetsiifikat. Meie spetsialistid kannavad hoolt selle eest, et Teie kaubad jõuaksid sihtpunkti tervena ja kokkulepitud tähtaegadel.

Mereveod

Selles teenuste segmendis on meie firma valmis teile pakkuma veose toimetamist Teie lattu mistahes sadamast üle maailma läbi Balti riikide sadamate. Kasutame igat liiki konteinereid ja tagame ümberlaadimise võimaluse. Viimasel ajal esinevad konteinervedude sektoris probleemid, meie aga saame usaldusväärsemate partnerite (agentide) võrgu kaudu pakkuda konteinerite kohaletoimetamise variante parimate turuhindadega.

Lennutransport

Veoste toimetamine lennutranspordi vahendusel on täna väga populaarne teenus. Vaatamata sellele, et taoline kohaletoimetamise viis on teistest veidi kallim, köidab see oma operatiivsusega. Firma Gold Solution, pakkudes selles tegevussegmendis oma teenuseid, teeb koostööd arvukate kvalifitseeritud lennuagentidega. Toimetame veoseid Venemaa ja Euroopa mistahes punkti - muuhulgas "uksest ukseni"  formaadis.

Logistika allhange

Teenus nendele, kes ei vaja alaliselt logistikateenuseid või siis vajavad seda hüppeliselt. Firmadele, mis on maksimaalselt keskendunud oma põhitegevusele ning kelle vajadus oma äri logistiliseks saatmiseks kord kasvab, kord langeb, lähtudes müükide tulemustest. Kuna taolisel juhul ei ole logistikute pidevat koosseisu hoida otstarbekas, pöörduvad ettevõtted töövõtjate poole, kes lepingupõhiselt osutavad logistikateenuste allhanke täisspektrit. Taolist koostöö liiki pakub ka firma Gold Solution. Enam kui 5 aastane töökogemus rahvusvaheliste kaubandusettevõtetega lubab firmal Gold Solution olla selle valdkonna eksperdiks.

Tollivormistus

Firmal Gold Solution on tollivormistamise valdkonnas väga laialdane partnerite nimekiri ning võime pakkuda meie tooliteenuseid Euroopas, Venemaal, Inglismaal ja isegi Ameerikas.

Laoteenused

Laoteenused, mida firma Gold Solution pakub klientidele, on seotud järgmiste töösuundadega – veoste konsolideerimine, ümberlaadimine, kaubaalustele komplekteerimine ja markeerimine Leedu, Läti ja Eesti ladudes. Seejuures tagame teie veoste täieliku dokumentaalse saatmise, arvestades antud valdkonnas kehtivaid normatiivõigusakte.

Veosekindlustus

Veoste kindlustamine - üks kõige vanematest ja sageli kasutavatest kindlustusliikidest. Vältimaks planeerimata finantskadusid vedude ajal on veoste kindlustus muutunud lausa vältimatuks. Nimetatud kindlustusviis on mõeldud erinevat liiki transpordil veetavate kaupade ja veoste omanikele ning lubab hüvitada veose vigastuse või kadumisega seotud kahju, sõltumata sellest, kas vedaja on süüdi või mitte.

Finantsvahendusteenused

(Русский) Для множества современных компаний, которые стремятся к успеху в отрасли международной торговли, бывает сложно самостоятельно справиться с организационными моментами деятельности. Особенно – когда нужно разобраться с условиями и контекстом конкретного рынка. Для этого существуют финансово-посреднические услуги, и они являются одним из направлений в нашей специализации.

Meie eelised

13
Aastat logistikas
450
Kliente maailmas
20000
Aluseid kohaletoimetatud Amazon ladudesse
100000
Tonni kohaleviidud kauba ülemaailmselt

 

Kuldne lahendus just Teile!

 

Logistikafirma Gold Solution, looduna asjatundjate tiimi poolt rahvusvaheliste vedude korraldamiseks, omab tugevat positsiooni turul ning areneb pidevalt. 

Meie klientide ja partneritega seovad meid aastatepikkused ja kindlad vastastikkuse koostöö sidemed, köidetuna pikaajaliste lepingutega. Meie töötajate rikas kogemus võimaldab meil korraldada igat liiki vedusid ja sellega kaasuvaid teenuseid. 

Amazon kohaletoimetamine

Kui Teie vajate kauba transpordi Amazon laodele, siis transpordi teenused Gold Solution OÜ-lt on parem otsus.

Hinnapäring

Kas soovite teada transpordi maksumust? Täitke meie veebilehe vormi ja me saadame Teile hinnapakkumist.

Ettevõttest

Kas otsite ettevõttest, mis pakub kvaliteetseid logistikateenused? Siis te olete õiges kohas!

Kontakteeruge meiega!

Küsimusi? Me vastame hea meelega! Meie konktaktid saab leida klikkides alloleva lingi.

Kontakteeruge meiega

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right